Choď na obsah Choď na menu
 


Systém turnaja

6. 5. 2010

1. Tri ZÁKLADNÉ SKUPINY po 4 mužstvách podľa vylosovania SHBÚ a minuloročného umiestnenia. Mužstvá sa v skupine stretnú každé s každým,hrá sa 2 x 15 minút čistý čas, za víťazstvo mužstvo dostane 3 body,za remízu 1 bod,za prehru 0 bodov.

 

2. Po skončení základných skupín sa vytvorí TABUĽKA VŠETKÝCH MUŽSTIEV bez ohľadu na skupiny a rozhodujúce sú podľa pravidiel SHBÚ:

a) body

b) lepší rozdiel skóre

c) vyšší počet strelených gólov

d) ak mužstvá hrali vzájomný zápas, podľa jeho výsledku

e) los

 

3. Mužstvá na 5. - 12.mieste hrajú PRELINARY ROUND systémom 5-12, 6-11, 7-10 a 8-9. Pri remíze nasledujú samostatné nájazdy najskôr po 3 rôznych hráčoch, potom po 1 akýchkoľvek hráčov zo zápisu. Samostatné nájazdy začínajú domáci, po každých 3 sériách sa poradie otočí. Víťazné mužstvá postupujú do ŠTVRŤFINÁLE, pre porazené mužstvá turnaj končí.

V prípade, že by na 5. alebo 12.mieste skončili mužstvá Banskej Bystrice alebo Košíc, zápas 5 - 12 sa presunie z 16:00 na 17:00 a zápas 6 - 11 sa presunie zo 17:00 na 16:00.

 

4. Do ŠTVRŤFINÁLE sú mužstvá nasadené tak, že najlepšie mužstvo z celkovej tabuľky hrá s najhoršie umiestneným (ktoré postúpili z prelinary round).Pri remíze nasledujú samostatné nájazdy najskôr po 3 rôznych hráčoch, potom po 1 akýchkoľvek hráčov zo zápisu. Samostatné nájazdy začínajú domáci, po každých 3 sériách sa poradie otočí.Víťazné mužstvá postupujú do SEMIFINÁLE, pre porazené mužstvá turnaj končí.

 

5. Do SEMIFINÁLE sú mužstvá nasadené tak, že najlepšie mužstvo z celkovej tabuľky hrá s najhoršie umiestneným (ktoré postúpili zo štvrťfinále).Pri remíze nasledujú samostatné nájazdy najskôr po 3 rôznych hráčoch, potom po 1 akýchkoľvek hráčov zo zápisu. Samostatné nájazdy začínajú domáci, po každých 3 sériách sa poradie otočí.

 

6. Porazené mužstvá zo semifinále odohrajú zápas O 3.MIESTO. Pri remíze nasledujú samostatné nájazdy najskôr po 3 rôznych hráčoch, potom po 1 akýchkoľvek hráčov zo zápisu. Samostatné nájazdy začínajú domáci, po každých 3 sériách sa poradie otočí.

 

7. Víťazné mužstvá zo semifinále odohrajú FINÁLE. Pri remíze nasledujú samostatné nájazdy najskôr po 3 rôznych hráčoch, potom po 1 akýchkoľvek hráčov zo zápisu. Samostatné nájazdy začínajú domáci, po každých 3 sériách sa poradie otočí.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.